Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

07 Лютого, 2025 р., 09:57
  Спецслужби рф почали використовувати нову тактику. Вони підривають виконавців, які мінують ТЦК. Використовують їх «втемну», а потім позбуваються як зайвих свідків. Щоб не стати терористом-смертником, повідомляй про спроби вербування у чатбот СБУ «Спали» ФСБешника». Якщо тобі або знайомим пропонують «просто занести пакунок» до ТЦК, поліції чи іншої адмінбудівлі, знай - тебе хочуть вбити. Щоб уникнути смерті: - відкрий чатбот t.me/spaly_fsb_bot; - напиши, який саме злочин тобі пропонували вчинити; - додай контакти вербувальника та будь-які деталі, що допоможуть викрити російську агентуру СБУ гарантує повну конфіденційність, а кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване. Пам’ятай! Не ведися на обіцянки росіян – вони тебе ліквідують під час виконання «завдання». Не пали своїх! «Спали» ворога! Разом зруйнуємо російські плани!    
05 Лютого, 2025 р., 14:12
    Сьогодні свій столітній ювілей святкує Єва Нижник, мешканка с. Погарисько.   Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія та свої секрети довголіття. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями багатьох культурних традицій та глибокої життєвої мудрости.   Бажаємо ювілярці миру в душі та серці, щирих людей поряд, нехай Бог обдарує найціннішим - здоров'ям!  
05 Лютого, 2025 р., 12:37
    Саме ранній вік є унікальним і визначальним для всього подальшого розумового, фізичного, мовленнєвого й емоційного розвитку дитини. Це період становлення функціональних систем, формування вищих кіркових функцій у результаті взаємодії дитини з навколишнім середовищем, що особливо інтенсивно відбувається в перші три роки життя. У зв’язку з цим, особливого значення набуває психодіагностика в ранній період розвитку дитини спрямована на всебічний аналіз психічного, фізичного і мовленнєвого розвитку з метою виявлення та подолання труднощів.   Основні напрями психодіагностики в ранньому віці: 1. Оцінка когнітивного розвитку– визначення рівня сформованості та розвиток пізнавальних процесів (пам’яті, уваги, мислення, уяви); 2. Оцінка емоційно-вольової сфери – виявлення здатності до вольового зусилля, емпатії, вміння визначати свої та чужі емоції, вміння чекати, просити про допомогу, виявлення схильностей до проявів девіантної поведінки. 3. Аналіз соціальної адаптації– оцінка взаємодії дитини з дорослими, дітьми, диференціація свій-чужий, прийняття норм, правил поведінки прийнятих у суспільстві. 4. Оцінка мовленнєвого розвитку- допомагає оцінити мовленнєвіі навички дитини, виявити можливі труднощі у розвитку мовлення та визначити оптимальні стратегії для їх подолання. 5. Оцінка фізичного розвитку дитини – визначення рівня її загального розвитку, відповідності віковим нормам, розвитку дрібної моторики, способу пересування тощо.   Враховуючи вік дитини, найчастіше використовують такі методи психодіагностики:  Спостереження – за дитиною в різних життєвих обставинах.  Рідко, проективні методики– складання оповідання, казки, розігрування лялькових вистав…;    Бесіда з батьками – при спілкуванні звертається увага на: - перебіг вагітності та пологів; - ранній розвиток дитини (до звернення); - мовлення та комунікація (поява гуління, лепету, перших усвідомлених слів, фрази…); - харчові та сенсорні особливості (консистенція їжі, вибірковість у продуктах, реакції на введення нового продукту, надання переваги певному складу тканини, крою, наявність-відсутність одягу, реакції на водні процедури, дощ, бруд на одязі, взутті, навколо…); - соціальні навички (як реагує на свій-чужий, реакції на схвалення, заборону, вміння очікувати, вміння просити про допомогу…); - повсякденна поведінка (дотримання режиму, регуляція спання-неспання, якість сну…). Своєчасне виявлення труднощів та тісна співпраця батьків з фахівцями дозволяє розробити індивідуальну програму корекційної роботи, що сприятиме гармонійному розвитку Вашої дитини.   В інклюзивно-ресурсному центрі ви зможете отримати відповідь на всі запитання та отримати вчасну допомогу для себе та дитини.
04 Лютого, 2025 р., 15:25
     Не проґавте можливість отримати корисні знання та обмінятися досвідом із колегами! Продовжуємо розгляд ефективних підходів до навчання дітей з ООП. Запрошуємо вас на семінар «Успішне навчання дітей з ООП. Стратегії, що працюють. Частина 2».   Програма семінару міститься у додатку до листа, який надіслано у кожен заклад освіти громади. Місце проведення: с. Добросин, ресторан «Старий замок». Дата і час: 20 лютого 2025 року о 12:00 год.   Реєстрація учасників відкрита з 3 лютого 2025 р. до 12 лютого 2025р. за посиланням (тел. для довідок 0734117281).   Теми, які розвиватимемо на семінарі: Тема «Пілотний проект по впровадженню інклюзивного навчання у Новогорівському З3СО І-ІІ ст.» - Особливості та алгоритм впровадження інклюзивного навчання.   Тема «Особливості інклюзивної та спеціальної освіти у Фінляндії» - Спостереження за розвитком, ростом і здоров'ям дитини 1-6 років. Оцінка шкільної зрілості. - Спеціальний клас у закладі загальної освіти м. Коувола.   Тема «Моя історія»  (Виступ мами дитини із синдромом Дауна).   Тема «СПОЧАТКУ: вчимось читати…   ПОТІМ: читаємо, щоб вчитись…» - Коли та як МИ навчились читати? - Як відбувається «декодування» у мозку? - Складна інтеграція – успішна траєкторія оволодіння навичкою читання. - Коли дитина готова вчитись читати? - У кого і чому нема інтересу до читання? - Наслідки «насильного» читання. - Закономірні етапи формування читання (за психологічним змістом). - Аудіальний розвиток – шлях до успіху! Практичні вправи та завдання 1-ого етапу. - 2-ий етап. Як навчити зливати літери у склади? (Особливості навчання дітей з ООП. Практичні поради) - 3-ій етап. Читання за здогадкою. Як навчити розуміти про ЩО читаєш? - 4-ий етап. Як ОСМИСЛЕННЯ полегшує формування навички читання? Чому ЗМЕНШУЄТЬСЯ кількість помилок? - Особливості навчання читанню дітей з ООП. І ще… Багато, багато практичних порад, які зроблять ВАС і ДИТИНУ успішними!   БОНУС: як подати діагностувальну роботу з теми «Іменник» дитині, яка не пише і не читає…

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь