Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Новини

21 Лютого, 2025 р., 09:19
       21 лютого в Україні і світі відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура та історія цілої держави. Ці надважливі цінності українці знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть найкращі сини та доньки України. У ці важкі часи нам, як ніколи, важливо підтримувати свою рідну мову. Мова є тою рушійною силою, яка об’єднала українців і весь світ, та веде до перемоги України. Підтримувати та утверджувати українську мову як державну, посилювати обороноздатність держави – наше спільне завдання.   Ми могутні й міцні в своїй мові.   Наше слово – наша сила!
20 Лютого, 2025 р., 15:29
     Одними з перших, які рішуче виступили на захист нашої Батьківщини, були Герої Небесної Сотні. Вони стали символом світла та перемоги над злом. Разом із героями російсько-української війни, які відстоюють на фронті наше право жити у вільній соборній Україні, вони живлять та зміцнюють нашу віру в Перемогу. Схиляємо голови в скорботі, молимося за душі тих, хто боровся за свободу, гідність і європейське майбутнє нашої держави. Будьмо гідними їхньої пам’яті – захищаймо своє!   Світла пам'ять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців.   Вічна шана Героям Небесної Сотні.  
20 Лютого, 2025 р., 08:48
       "Серед вогню та льоду, снайперів на дахах Небесна Сотня заплатила найстрашнішу ціну патріотів… Їхня кров та мужність дають українському народові другий шанс на свободу". В останні дні лютого вже одинадцятий рік поспіль ми згадуємо перших полеглих у війні за нашу Незалежність. Герої Небесної Сотні стали першими, хто в цьому столітті пішов на щиті з поля бою російсько-української війни.   Саме герої Майдану здобули таку важливу перемогу, продемонстрували всьому світу міць нашої нації. Українці не відступили тоді, коли голіруч доводилося йти на озброєного ворога. Ми не відступимо і зараз.   День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість українців, які змінили хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини та європейське майбутнє України.   Пам’ятаймо шляхетну мету Революції Гідності.   Не зрадьмо памʼять Небесної Сотні - людей, які ціною власних життів подарували Україні шанс відстояти волю.
19 Лютого, 2025 р., 13:54
       Золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольної боротьби XX століття. Один із трьох державних символів України нарівні з Державним Прапором та Державним Гімном.      19 лютого - важлива дата в історії нашої країни, адже саме цього дня 1992 року Верховна Рада України затвердила Тризуб, як Малий Державний Герб України. Цей символ є втіленням нашої національної ідентичності, сили, незалежності та єдності поколінь. Сьогодні, коли наша держава знову бореться за свою свободу та незалежність, Тризуб є для нас символом незламності духу, віри у перемогу та готовності захищати свою землю до останнього подиху.   Слава Україні! Героям Слава!
18 Лютого, 2025 р., 16:00
     Що відбувається, коли людина має неофіційний дохід, з якого не сплачує страхові внески? У такому випадку до пенсійної системи не спрямовується ЄСВ (єдиний страховий внесок), відповідно, – не нараховується страховий стаж. Це напряму впливає на те, коли людина матиме змогу вийти на пенсію, і на розмір майбутньої пенсії. Отримувати гідну пенсію, не сплачуючи ЄСВ, навряд чи вийде.    Проте ще в березні 2023 року українці отримали можливість сплачувати до Пенсійного фонду добровільні страхові внески. Це легко і зручно, адже НЕ потрібно відвідувати державні установи і укладати паперові договори, все можна зробити не виходячи з дому, онлайн.    Скориставшись можливістю добровільно сплачувати страхові внески, можна отримувати в майбутньому більші пенсійні виплати. Розмір добровільних внесків ви визначаєте самостійно, виходячи зі своїх фінансових можливостей.   Отже, для того, щоб почати сплачувати за себе добровільні страхові внески, необхідно: - зайти на вебпортал електронних послуг Пенсійний фонд України - авторизуватись на порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), Дія. Підпису або ID.GOV.UA - на панелі зліва в розділі “Комунікації з ПФУ” вибрати опцію “Договір на добровільну участь” - потім вибрати опцію –“Бажаю сплачувати внески на себе”. Після цього необхідні поля форми заповняться автоматично - підтвердити дані і дати згоду на їх передачу та обробку, поставивши відповідні позначки - потім натиснути кнопку “Підписати та сплатити”. І все! Ви зробили перший внесок для забезпечення більшої пенсії в майбутньому.   Сплачувати внески можна і за іншу особу (наприклад, за батьків, якщо вони тимчасово не працюють і не хочуть втрачати стаж, особливо, коли до пенсії залишився рік чи два).   Тоді замість опції – "Бажаю сплачувати внески на себе", необхідно внести дані тієї людини, на користь якої плануєте сплачувати.   Міністерство соціальної політики України
18 Лютого, 2025 р., 15:47
     У межах проєкту «Розриваючи тишу», який реалізовують спільно з Благодійний фонд Запорука, за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women's Peace & Humanitarian Fund в КУ Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради відбулася інформаційна зустріч з елементами арт-терапії. WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.   Cпілкувалися з учасницями на теми запобігання домашньому насильству. Водночас арт-терапія дозволила жінкам відкритися та відчути себе в колі однодумців. Говорили також про те, як впоратися з тривогою, страхами і стресом, які кожна людина переживає у теперішній час. Дякуємо всім, хто долучився до організації заходу, тренеру Ользі Легоцькій, а також учасницям, які створили невимушену атмосферу.   

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь