20 березня 2025 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено онлайн-семінар для платників податків Львівської області на тему: «Актуальні питання оподаткування для підприємств добувної промисловості, енергетики та комунальних послуг: податкові зміни, звітність, рентні платежі».
Основний спікер:
Світлана Камєнцева – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб у галузях добувної промисловості, постачання електроенергії, газу та комунальних послугуправління оподаткування юридичних осіб.
Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 55 хв.
Початок вебінару: 11 год. 00 хв.
(У разі настання повітряної тривоги зустріч розпочнеться через 20 хвилин після оповіщення про відбій).
Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених.
Модератор заходу: Наталія Желізняк – заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Львівській області.
При наявності програми Zoom, підключитись до онлайн-семінару можна за наступним посиланням: https://us05web.zoom.us/j/83410290900?pwd=KYTeLaHyCJzcm9BinIC3NT8pa0jvCV.1
Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:
ідентифікатор вебінару: 834 1029 0900
код доступу: 123456
ВЕБІНАР: “Представлення Системи попередження щодо отруєння бджіл та організації керованого бджолозапилення”
Всеукраїнський конгрес фермерів у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією MERCY CORPS, за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета, проводить вебінар для фермерів на тему: “Представлення Системи попередження щодо отруєння бджіл та організації керованого бджолозапилення”.
Дата і час: 12 березня, 10:00
Спікери:
перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький;
начальник Управління розвитку цифрових трансформацій в аграрному секторі економіки Інна Драниця;
завідувач сектору бджільництва Департаменту аграрного розвитку Олег Дзюба.
Учасники вебінару дізнаються:
про мету впровадження системи «Є-Бджільництво»;
які можливості мають аграрії завдяки впровадженню електронного сервісу «Є-Бджільництво»;
як сервіс може допомогти пасічникам;
як сервіс інтегрується з іншими системами, такими, як: Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, Реєстр паспортів пасік, система «Трембіта», а також взаємодіє з органами місцевого самоврядування через підключення сервісів розсилки повідомлень.
Для участі у вебінарі просимо зареєструватись за посиланням: https://bit.ly/4bpfiaK
Програма допомоги фермерам реалізується Всеукраїнським конгресом фермерів у партнерстві з Mercy Corps, за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета. Виражені точки зору під час вебінарів не обов’язково відображають офіційні позиції Mercy Corps та Фонду Говарда Г. Баффета.
Детальніше про проєкт читайте тут https://bit.ly/3DOuTnC
З повагою,
Всеукраїнський Конгрес Фермерів
https://farmers.org.ua/
info@farmers.org.ua
+38 (073) 444 65 75
Постановою Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2025 р. № 121 «Деякі питання реалізації статті 86 Закону України «Про ветеринарну медицину»» затверджено Порядок виплати фіксованих сум винагороди за знайдені трупи диких кабанів, що становлять загрозу розповсюдження захворювання на африканську чуму свиней.
Згідно з рішенням уряду, розмір винагороди становитиме 0,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб на день підтвердження факту виявлення трупа дикого кабана. Наразі прожитковий мінімум для працездатних осіб у 2025 році становить 3028 гривень, тобто можна буде отримати 1514 гривень.
«Львівська область на сьогодні є благополучною по африканській чумі свиней, проте прийняті постановою умови стимулювання за знайдені трупи диких кабанів сприятимуть своєчасному виявленню спалахів африканської чуми свиней, оперативному реагуванню на можливі випадки, недопущення її поширення та забезпечення контрольованої епізоотичної ситуації в області, - коментує директор департаменту агропромислового розвитку Львівській обласній військовій адміністрації Людмила Гончаренко
Право на отримання винагороди за знайдений труп дикого кабана мають громадяни, які досягли 18-річного віку та повідомили впродовж 24 годин після знаходження трупа особисто або через інтернет територіальний орган Держпродспоживслужби (у громадах - це державні лікарі ветеринарної медицини), вказавши свої особисті дані та контактну інформацію.
Факт виявлення трупа має бути підтверджений відповідним актом, до якого додаються фото- або відеоматеріали та результатами висновку лабораторних досліджень про наявність збудника африканської чуми свиней в патологічному матеріалі, який був відібраний від знайдених трупів диких кабанів.
Виплата винагороди здійснюватиметься територіальними органами Держпродспоживслужби на підставі рішення місцевої державної надзвичайної протиепізоотичної комісії у разі позитивного результату про наявність збудника африканської чуми свиней в патологічному матеріалі.
Якщо у патологічному матеріалі збудника африканської чуми свиней не виявлено або труп дикого кабана мав ознаки того, що його намагалися розрізати винагорода у такому випадку не виплачується.
Виплата коштів передбачається з 01 вересня 2025 року згідно вищезазначеної постанови, яка набуде чинності одночасно з введенням в дію нової редакції Закону України «Про ветеринарну медицину».
Детальніше з Порядком та умовами виплати винагороди можна ознайомитись за посиланням https://surl.li/djmczw
Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА
Всеукраїнська асоціація громад запрошує долучитись до Всеукраїнської презентації Програми консультаційної підтримки фермерів, яка відбудеться 27 лютого о 10:00 у змішаному форматі (онлайн та офлайн).
Захід буде організовано у партнерстві з Громадською спілкою «Всеукраїнський Конгрес Фермерів» (далі - ВКФ), яка з 2025 року спільно з міжнародною гуманітарною організацією MERCY CORPS за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета реалізовує Програму консультативної підтримки фермерів.
До заходу з вітальним словом долучаться представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Комітету Верховної ради з питань аграрної політики та земельних відносин та інших органів влади.
Метою заходу є представлення можливостей Програми консультативної підтримки фермерів, що надає Всеукраїнський конгрес фермерів та відповісти на запитання, що виникнуть у ході презентації.
На заході будуть презентовані можливості для фермерів щодо:
- компенсації 75% вартості консультацій з юридичних, бухгалтерських і грантових питань;
- безкоштовних консультацій з юридичних, бухгалтерських і грантових питань;
- онлайн-вебінарів з юридичних, бухгалтерських і грантових питань;
- щотижневої розсилки дайджесту аграрних новин і законодачих змін у галузі агро.
Звертаємо Вашу увагу на те, що фокус даної програми передусім для господарств до 500 га. Проте вона може бути цікавою і ширшому колу фермерів.
Більш детальна довідка про програму у Додатку 1.
Програма заходу - Додаток 2.
Просимо зареєструватись за цим посиланням: https://forms.gle/8YvR1fsHwLbpAeco8
Після реєстрації Вам надійде посилання для приєднання на пошту.
ДОДАТОК 1
Довідка про програму підтримки ВКФ
Всеукраїнський конгрес фермерів розпочав роботу з надання консультаційної підтримки аграріям з юридичних, бухгалтерських та грантових питань у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією MERCY CORPS за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета.
Яку допомогу може отримати фермер?
У межах програми підтримки фермери зможуть отримати низку послуг. Насамперед, це консультації фахових спеціалістів з юридичних, бухгалтерських і грантових питань.
Окрім того, Всеукраїнський конгрес фермерів безкоштовно надаватиме інформаційні послуги – розсилка щотижневого аналітичного дайджесту з актуальними новинами, законодавчими змінами в агросфері, грантовими можливостями, змінами щодо ведення бухгалтерського обліку та подачі податкової звітності тощо.
Щотижня проводитимуться вебінари для фермерів з різних питань. Наприклад, щодо бронювання працівників агросфери, пошуку фінансування на розвиток господарства, подачі на грант, переоформлення ділянки, розблокування податкових накладних тощо.
Фермери, яким потрібен бухгалтерський та податковий консалтинг (наприклад, щодо ведення бухгалтерського та податкового обліку, подання фінансової звітності у контролюючі органи, сплати податкових зобов’язань та здійснення інших операцій МСП/ФОП) зможуть замовити таку послугу у експертів Конгресу фермерів – наша команда веде усі процеси самостійно та віддалено.
Хто може стати учасником програми?
Українські господарства з невеликим обсягом обробітку землі до 1000 га по всій Україні. Перевага надається фермерам, які здійснюють господарську діяльність в областях, що постраждали від війни: Донецькій, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Сумській, Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській.
Яка вартість послуг?
Первинна консультація для фермерів безкоштовна (юридичні, бухгалтерські питання, пошук грантів).
Консультування фермерів з індивідуальних питань, які потребують детального вивчення конкретної ситуації та витребування документів фермера, відбуватиметься на умовах часткового співфінансування. Так, програма ВКФ допоможе компенсувати 75% вартості такої консультації, решту 25% – сплачує сам фермер.
Програма компенсуватиме послуги, вартість яких становитиме не більше, ніж:
Консультування фермерів – 8 тис. грн (не більше 6 тис. грн сплачує Програма)
Бухгалтерський та податковий консалтинг – 20 тис. грн на місяць (не більше 15 тис. грн сплачує Програма).
Розробка проектів договорів купівлі-продажу, найму (оренди), надання послуг та інших – 4 тис. грн (не більше 3 тис. грн сплачує Програма).
Підготовка документації для банків, лізингових компаній та інших фінансових інституцій – 40 тис. грн (не більше 30 тис. грн сплачує Програма).
Індивідуальний підбір та підготовка грантової заявки – 40 тис. грн (не більше 30 тис. грн сплачує Програма).
Супровід судових проваджень спорів з податковою службою, пов’язаних з блокуванням податкових накладних – 45 тис. грн (не більше 33 750 грн сплачує Програма).
Контакти для звернень:
Тел.: +380734446575
Email: info@farmers.org.ua
Facebook-сторінка: https://bit.ly/3BYjMb4
Сайт: https://farmers.org.ua/
ДОДАТОК 2
ПРОГРАМА ВЕБІНАРА
«КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ: НОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНГРЕСУ ФЕРМЕРІВ»
Організатори: Всеукраїнський конгрес фермерів (далі - ВКФ) у партнерстві з міжнародною гуманітарною організацією Mercy Corps за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета
Дата і час проведення:27 лютого 2025 року о 12:00
Місце проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73 (13-й поверх)
Робоча мова: українська
Формат: змішаний (офлайн та онлайн)
Модератор заходу: Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів Іван СЛОБОДЯНИК
Час
Учасники
12:00-12:05
Вітальне слово
Іван СЛОБОДЯНИК,
Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів
12:05-12:15
Тарас ВИСОЦЬКИЙ,
Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
12:15-12:20
Олександр ГАЙДУ,
Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
12:20-12:25
Анастасія МАКАРОВА,
Менеджерка з питань самозайнятості міжнародної громадської організації Mercy Corps Ukraine
12:25-12:45
Презентація програми підтримки для фермерів
Іван СЛОБОДЯНИК,
Виконавчий директор Всеукраїнської асоціації громад, Голова Всеукраїнського Конгресу Фермерів
12:45-13:00
Питання-відповіді
Завершення вебінару
Програма допомоги фермерам реалізується Всеукраїнським конгресом фермерів у партнерстві з Mercy Corps, за фінансової підтримки Фонду Говарда Г. Баффета. Виражені точки зору під час вебінарів не обов’язково відображають офіційні позиції Mercy Corps та Фонду Говарда Г. Баффета.
Детальніше про проєкт читайте тут https://bit.ly/3DOuTnC
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності