Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Цивільний захист

09 Лютого, 2024 р., 10:52
06 Лютого, 2024 р., 13:58
      Прилади, що використовуються для освітлення та обігріву, можуть бути не лише порятунком, а й джерелом непоправної біди, якщо експлуатувати їх неправильно. Чадний газ абсолютно невідчутний для людини, але впливає на організм навіть у невеликій концентрації та може призвести до смерті. Він утворюється в процесі горіння та не має запаху, смаку або кольору. Саме тому для його ідентифікації необхідний спеціальний прилад — детектор чадного газу. Симптоми отруєння чадним газом: -головний біль; -нудота; -прискорене дихання; слабкість; -відчуття втоми й запаморочення.   Як діяти при отруєнні чадним газом: -відкрийте вікна в приміщенні та викличте аварійну газову службу за номером 104; -вимкніть всі прилади, які можуть генерувати чадний газ; -якщо погано комусь поруч — винесіть потерпілого на свіже повітря, надайте першу домедичну допомогу та викличте 103.
26 Січня, 2024 р., 15:55
27 Листопада, 2023 р., 15:43
     Сьогодні на Львівщині прогнозують пориви вітру до 20 м/с. Рівень небезпеки – жовтий. Негода може спричинити пошкодження електромереж!   Якщо ви побачили обірвані електромережі, одразу повідомте про це у Львівобленерго: 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно) або на інші номери кол-центру: 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.   Не наближайтесь ближче, ніж на 8 метрів, адже це загрожує смертельним ударом струмом.   Відходьте з небезпечної зони «гусячим кроком» — зведіть ступні разом, не відривайте їх одна від одної і від землі й пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.    Якщо через негоду впали дерева або гілки, є травмовані, телефонуйте в екстрені служби: 101, 103 або 112.
24 Листопада, 2023 р., 14:50
     24 листопада на базі 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Жовква відбулися навчально-методичні збори, практичні заняття на тему гасіння пожежі, виконання невідкладних аварійно рятувальних робіт, медичної підготовки з працівниками загону місцевої пожежної охорони "Жовківщина", місцевої пожежної команди с. Велике Колодно та с. Новий Яричів.   Проведення таких навчань вдосконалює навички вогнеборців і вчить їх правильним діям у разі виникнення небезпечної ситуації.  

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь