Відбулися навчально-методичні збори
Дата: 24.11.2023 14:50
Кількість переглядів: 94
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/048ea467b75ea4aba6780f1eabb38dcc.jpg)
24 листопада на базі 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Жовква відбулися навчально-методичні збори, практичні заняття на тему гасіння пожежі, виконання невідкладних аварійно рятувальних робіт, медичної підготовки з працівниками загону місцевої пожежної охорони "Жовківщина", місцевої пожежної команди с. Велике Колодно та с. Новий Яричів.
Проведення таких навчань вдосконалює навички вогнеборців і вчить їх правильним діям у разі виникнення небезпечної ситуації.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/770632c24ec78002b588f1868e3aa0ae.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)