Новини
26 Грудня, 2022 р., 08:59
На війні загинув ще один воїн світла Кожушко Максим Олегович, уродженець с. Городжів, 1986 року народження.
Максим загинув за свою Батьківщину, за кожного з нас!
Схиляємо голови в скорботі, молимося та пам'ятатимемо його подвиг!
Наші щирі співчуття дружині, батькам, всім рідним та близьким Максима.
Про час зустрічі Героя та чин похорону повідомимо пізніше.
Світла пам'ять Герою України!
22 Грудня, 2022 р., 16:33
Додому назавжди повертається Захисник із с. Монастирок 31-річний Герой Олег Андрійович Коваль.
Олег загинув 20 грудня у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність при відбитті штурмових дій противника в районі с. Підгородне на Донеччині.
Ми щиро співчуваємо рідним та близьким Героя, мамі Марії, братові Ігорю з сім'єю. Сил вам пережити цю страшну втрату.
Інформацію про зустріч і Чин похорону Героя буде повідомлено додатково.
Вічна пам'ять і слава Герою України!
22 Грудня, 2022 р., 16:02
22 Грудня, 2022 р., 15:23
20 Грудня, 2022 р., 12:45
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром „Джерело“ підготували брошуру „Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“.
20 Грудня, 2022 р., 11:22
До дітей нашої громади, які втратили на війні своїх батьків, завітав справжній Святий Миколай.
З ініціативи Благодійний фонд Hope.ua спільно з Львівською РВА Львівська районна державна адміністрація працівники Добросинсько-Магерівської громади стали помічниками Святого Миколая.
Пакунки отримали 20 дітей нашої громади. Попередньо діти загиблих воїнів писали листи до Чудотворця із своїми проханнями.
Подарували діткам трохи казки та передріздвяного дива.
Нехай передноворічне диво завітає до кожної української дитини із щедрими дарунками!
16 Грудня, 2022 р., 15:39
Попередження про ожеледицю
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України:
По території Львівської області та місту Львову: 17 грудня ожеледь, налипання мокрого снігу. Вдень значний мокрий сніг та сніг. На дорогах ожеледиця.
16 Грудня, 2022 р., 14:47
Рух «Геть РФ із ООН» створили петицію, в якій вимагають припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН.
Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів.
Підписати петицію: https://chng.it/xf6Kh5kNTz