Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Відбудеться онлайн-зустріч для платників податків Львівської області

Дата: 27.05.2026 10:18
Кількість переглядів: 4

Фото без опису
Шановні платники податків!
27 травня 2026 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено онлайн – зустріч,  для платників податків Львівської області на тему: «Порушення строків реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних. Порушення правил сплати (перерахування) грошового зобов'язання».
Спікером від ГУ ДПС у Львівській області буде:
  • Андрій Бішко – начальник відділу податків та зборів з юридичних осіб у галузі сільського господарства управління оподаткування юридичних осіб.
Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 20 хв.
Початок вебінару: 10 год. 30 хв.

(У разі настання повітряної тривоги зустріч розпочнеться через 20 хвилин після оповіщення про відбій).
Запрошуємо взяти участь у зустрічі всіх зацікавлених.

Модератор заходу: Наталія Желізняк – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Львівській області.
При наявності програми Zoom, підключитись до онлайн-семінару можна за наступним посиланням: https://us05web.zoom.us/j/86769235134?pwd=aMgwgSVKCiMjVj6fFDa1N1kINvMLA6.1
Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:
ідентифікатор вебінару: 867 6923 5134
код доступу: 
270526

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь