Відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми
Дата: 19.02.2024 16:03
Кількість переглядів: 96
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/41dbc5dd5a707b5e1ab75eb11731d8fb.jpg)
19.02.2024 року відбулося засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми Добросинсько-Магерівської сільської ради.
Під час засідання учасники ознайомилися із планом роботи Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми, прийняли відповідні рішення щодо налагодження й покращення взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/48aebcc228f8999019a6d69550cb2822.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)