Запрошення на виставу-мюзикл «Попелюшка»
Дата: 07.02.2024 11:59
Кількість переглядів: 168
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/5ab7cb9750f545061c489b8119dbd56b.jpg)
Дітей військовополонених, зниклих безвісти, загиблих Захисників та Захисниць, а також дітей цивільних заручників рф, запрошують безкоштовно відвідати виставу-мюзикл «Попелюшка».
Вистава відбудеться 1 березня о 12 годині на сцені Національного драматичного театру Марії Заньковецької.
Романтична історія для всіх поколінь. Актори чекають на зустріч з глядачами, щоб перенести їх в казковий світ.
Виставу покажуть за підтримки Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Спільне дійство реалізовують в межах проєкту «Люди майбутнього».
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)