Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Вітаємо переможців І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Дата: 25.01.2024 09:06
Кількість переглядів: 101

 
 
Вітаємо переможців І і ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, ІІ (районного) етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2023-2024 навчальному році у Добросинсько-Магерівській ТГ.
 
Бажаємо молодим людям цілеспрямованого руху вперед, надалі зростати інтелектуально й творчо!
 
Ділимося здобутками наших учнів, адже вони своїми перемогами доводять бажання будувати успішну, незалежну й вільну країну.
 
Фото без описуОксана Гладинюк, учениця 9 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з основ християнської етики (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району)
 
Фото без опису Волинець Матвій, учень 6 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з математики
(етап ТГ)
 
 
Фото без опису Марія Харечко, учениця 9 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця олімпіади з хімії (рівень ТГ)
 
 
Фото без опису

Вероніка Нікітюк, учениця 8 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ (районного) етапу ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка  

 

Фото без опису

Христина Білан, учениця 8 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з географії (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису Олександр Жук, учень 7 класу Лавриківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з фізики (етап ТГ)

 

Фото без опису Наталія Зінчук, учениця 8 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця олімпіади з фізики (етап ТГ); математики (етап ТГ); хімії (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису Орест Русенко, учень 9 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з фізики (етап ТГ); географії (етап ТГ), І місце (етап Львівського району); біології (етап ТГ)

 

Фото без опису Катерина Шкоропад, учениця 10 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з фізики (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району); хімії (етап ТГ)

 

Фото без опису Харечко Юлія, учениця 11 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з фізики

 

Фото без опису Юлія Пеприк, учениця 10 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з трудового навчання (етап ТГ)

 

Фото без опису Волинець Христина, учениця 8 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з трудового навчання (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису

Остап Зінчук, учень 11 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з трудового навчання (етап ТГ)

 

Фото без опису

Микола Місінський, учень 9 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з трудового навчання (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису Софія Сало, учениця 8 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з англійської мови (етап ТГ)

 

Фото без опису Софія Говда, учениця 8 класу Лавриківського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з англійської мови

(етап ТГ)

 

Фото без опису

Олексій Сташків, учень 9 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з англійської мови (етап ТГ)

 Фото без опису Марта Кушнір, учениця 9 класу Лавриківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з англійської мови (етап ТГ); ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

Фото без опису

Софія-Соломія Затушевська, учениця 11 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з англійської мови (етап ТГ)

 

Фото без опису

Руслана Марушка, учениця 11 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з англійської мови (етап ТГ)
 
Фото без опису

Олеся Пастернак, учениця 7 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з математики (етап ТГ)

 

Фото без опису

Вікторія Балух, учениця 9 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з математики (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису

Юлія Нагуляк, учениця 10 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з математики (етап ТГ)

Фото без опису

Марія Лапкевич, учениця 11 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з математики (етап ТГ); географії (етап ТГ), І місце (етап Львівського району); хімії (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району); ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Ілля Гриб, учень 8 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з географії (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району); української мови та літератури (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району); ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Анна Мізерник, учениця 8 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця олімпіади з біології (етап ТГ)

Фото без опису

Марія Орищин, учениця 10 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з біології, ІІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису

Анастасія Гимер, учениця 11 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з біології (етап ТГ)

Фото без опису

Марія Кожушко, учениця 8 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з основ християнської етики (етап ТГ)

Фото без опису

Марія Левко, учениця 8 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з основ християнської етики (етап ТГ)

Фото без опису

Марія Кобрин, учениця 10 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з основ християнської етики (етап ТГ), ІІІ місце (етап Львівського району)

 

Фото без опису

Христина Кулявець, учениця 8 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з історії (етап ТГ)

 

Фото без опису

Володимир Терех, учень 9 класу Хитрейківського ЗЗСО І-ІІ ст., переможець олімпіади з історії (етап ТГ)

 

Фото без опису

Данило Ковальчук, учень 10 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з історії (етап ТГ); правознавства (етап ТГ)

Фото без опису

Дмитро Макар, учень 11 класу Лавриківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з історії (етап ТГ)
 
Фото без опису
Вадим Марушка, учень 11 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з української мови та літератури (етап ТГ); ІІІ місце (етап Львівського району); ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка
 
Фото без опису
Софія Шелемех, учениця 10 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з української мови та літератури (етап ТГ)
 
Фото без опису
Лілія Смолинець, учениця 9 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з української мови та літератури (етап ТГ)
 
Фото без опису
 
Віра Кобрин, учениця 7 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з української мови та літератури
Фото без опису

Максим Кулинич, учень 9 класу Лавриківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможець олімпіади з інформаційних технологій (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району)

Фото без опису

Анастасія Батюк, учениця 10 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з інформаційних технологій (етап ТГ), ІІ місце (етап Львівського району)

Фото без опису

Анастасія Мазур, учениця 9 класу Замківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з правознавства (етап

ТГ)

Фото без опису

Дарина Сліпець, учениця 7 класу Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця олімпіади з хімії (етап ТГ); ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Фото без опису

Анна Орищин, учениця 5 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

Фото без опису

Анастасія Каліка, учениця 6 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Фото без опису

Яна Семочко, учениця 7 класу Лавриківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Фото без опису

Мар'яна Палій, учениця 9 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ (районного) етапу XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Фото без опису

Захарій Кожушко, учень 3 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможець ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Наталія Кулинич, учениця 4 класу Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Олена Медвіцька, учениця 5 класу Кам'яногірського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Яна Бринь, учениця 6 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Ольга Ястремська, учениця 7 класу Кунинського ЗЗСО І-ІІ ст., переможниця ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Фото без опису

Сніжана Бринь, учениця 9 класу Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., переможниця ІІ етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь