Волейбольний турнір
Дата: 19.12.2023 15:54
Кількість переглядів: 80
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/d943afbfe61c6c0a1594fc68f4de866a.jpg)
Минулої п'ятниці у приміщенні Магерівського ОЗЗСО було проведено волейбольний турнір, у якому взяли участь дві команди: вчителі фізичної культури та працівники Добросинсько-Магерівської сільської ради, старости округів й мешканці громади.
Переможці отримали кубки, всі учасники турніру нагороджені медалями за активність.
Щиро вдячні Наталії Шумило-Кожушко, куратору Активні Парки Добросинсько-Магерівської Громади за організацію та проведення волейбольного турніру у нашій громаді.
Сподіваємося, що такі цікаві спортивні заходи матимуть продовження у подальшому.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/ab97950b5679b20a32ece44caa9c5a96.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/77f88a01eb7a60be61cca4b70b48ec27.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/da9abe087e30aa9fd20ea90867add47e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/c75c5642b7ee6fabfc0cf57ece3183e7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6faf4aaa8a7668984ec8459741058372.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6e390ec4d793af789dd25d741e575a86.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)