Включайся! Навчайся! Розвивай громаду!
Запрошуємо на інтенсивне навчання з написання проєктів, під час якого ви об’єднаєтесь із однодумцями, здобудете нові навички та допоможете громаді стати краще.
Обласна асоціація місцевих рад "Ради Львівщини" спільно з благодійним фондом «МХП - Громаді» та громадською організацією «Включайся» запрошує активну молодь в участі у навчальній програмі з проєктного менеджменту. Впродовж навчання учасники здобудуть нові навички та допоможуть покращити вашу громаду. Проєкт спрямований на створення спільноти активних команд із різних сфер життя, що спільно працюватимуть для розвитку Львівщини.
Участь у проєкті можуть взяти активні мешканці Львівщини, об’єднані у команди по 3-5 осіб, які мають ідеї для покращення рівня життя та розвитку громад. Програма включає місяць онлайн навчання та триденний офлайн «Хакатон».
Усі команди, які стануть учасниками програми отримають грант у розмірі 20 тис. грн. від організаторів проекту для реалізації розвиткової ініціативи.
Також переможці оф-лайн «Хакатону» отримають додаткове фінансування для реалізації проектів.
Навчальна програма триватиме з 19.12.2023 до 08.02.2024 року.
Реєстрація на участь у програмі триватиме до 17.12.2023 р.
Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/yoPeCC5VtJq5S4Zk7Докладніше тут
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)