На святі "ДАРУНКИ МИКОЛАЯ"
Дата: 11.12.2023 10:29
Кількість переглядів: 93
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/88d02dc8c7e5e2dd1445c691ff521ede.jpg)
Свято лине Миколая –
Серденько радіє.
Прийшов святий до нас із раю
І приніс надію.
У п'ятницю, 8 грудня, у нашому центрі відбувся захід для дітей з особливими освітніми потребами Добросинсько-Магерівської громади - свято "ДАРУНКИ МИКОЛАЯ".
Діти із захопленням, радістю і цікавістю брали участь у святі: розказували вірші, всі разом співали пісню "Ой, хто, хто Миколая любить..", брали участь у конкурсах, познайомились із собачкою Хібукі (який прибув до українських діток із Ізраїлю), розмальовували з батьками дерев'яну іграшкову прикрасу, спілкувались, раділи.
Перед батьками та дітьми виступили наші гості Микола Смолинець, очільник відділу освіти Добросинсько-Магерівської сільської ради, та Любов Боднар - керівник благодійного фонду "Маленькі мрії", м.Львів.
Волонтери фонду та його керівник вручили дітям неймовірні подарунки від святого Миколая.
Мрії збуваються!
Дякуємо усім присутнім за активну участь у святі та благодійному фонду «Маленькі мрії», його керівнику Любові Боднар за відгук, бажання до співпраці і казкові подарунки. До наступних зустрічей!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/732b388e3020f6d1cc5de63e76f52799.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b30449320b08cbd9c5768116e7cdb3cb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/59af4db6c4eccd73db429ca81baf91ff.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/2b05a7d72bc078d4260824fca33747e6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/1d39164f25598162c9e992559422ad1d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/45b5e8fb1191c58f9a6950de183ab0e4.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)