«Міждисциплінарний підхід в контексті захисту прав та інтересів дитини, що опинилися у складних життєвих обставинах»
Дата: 20.11.2023 10:56
Кількість переглядів: 120
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/710776a73b14658ee989d1a3053ec9dc.jpg)
З метою підвищення фахового рівня працівників соціальної галузі в сфері захисту прав та інтересів дитини у громаді, а також налагодження механізму ефективної взаємодії між різними суб’єктами захисту прав дитини працівники Добросинсько-Магерівської сільської ради взяли участь у тренінгу «Міждисциплінарний підхід в контексті захисту прав та інтересів дитини, що опинилися у складних життєвих обставинах».
Під час заходу учасники обговорили базові поняття в сфері захисту прав та інтересів дитини: підтримка сімʼї в громаді, механізми виявлення жорстокого поводження з дітьми, робота міждисциплінарної команди.
На тренінгу було опрацьовано низку важливих питань щодо забезпечення підходу з підтримки та захисту дітей та надання соціальних послуг сім’ям, що потребують підтримки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/a61efb9afe3d138e51504bffa739b9bc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/c43850cdcf33925e2ac4eebc4a6d39b9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/5c1630937794dba1a61daa5bac290189.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)