Бажаємо успіхів у професійній діяльності!
Дата: 15.11.2023 13:53
Кількість переглядів: 73
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/01c6499fa2f2f62e4e16a6bc6f2703d7.jpg)
Соціально незахищені категорії населення потребують особливої опіки та підтримки. Тому роль усіх тих, хто працює у сфері соціального захисту та соціальних послуг неоціненна.
Світлану Вус, директорку КУ Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради нагороджено грамотою за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішенні питань соціального захисту населення та з нагоди Дня працівника соціальної сфери від Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА. Вручив її директор Львівський Обласний Центр Ярослав Бордіян.
Бажаємо успіхів у професійній діяльності, енергійності та невтомності, людяності, душевного тепла у нелегкій праці працівника соціальної сфери!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/67b4ffc0911a52728da1236541f08c8f.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)