"Українські Захисники: єднання сил"
Дата: 24.10.2023 09:36
Кількість переглядів: 144
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/013d4566f455d5b5efbce5301c67d51e.jpg)
У Львові відбувся ветеранський форум під назвою "Українські Захисники: єднання сил".
Учасниками заходу були представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування і громадських організацій, які обговорювали питання повернення в суспільство Захисників та Захисниць України, з урахуванням якості цього процесу.
Однією з основних цілей форуму є відображення діяльності ГО Львівщини, а також формування спільноти однодумців, співпраця між громадськими організаціями, районними військовими адміністраціями та територіальними громадами.
У заході взяли участь представники Добросинсько-Магерівської сільської ради.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)