Вітаємо освітян з нагородами!
Дата: 09.10.2023 11:06
Кількість переглядів: 162
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f23298f0f29fe2039b58b5e3ba135198.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/49e410d2d80f4151c1b650a3e08fc7be.jpg)
Освітяни Добросинсько-Магерівської ТГ відзначені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації:
- Ролько Ірина Іванівна, директор Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., за успіхи в організації освітнього процесу та впровадження інноваційних цифрових технологій у закладі освіти, сприяння в організації методичної роботи педагогів Добросинсько-Магерівської ТГ, створення безпечних умов освітнього процесу та з нагоди Дня працівника освіти;
- Сава Галина Миколаївна, директор Добросинського ЗЗСО Добросинська Школа за успіхи в організації освітнього процесу, зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти, впровадження інноваційних цифрових технологій у закладі освіти, сприяння в організації методичної роботи педагогів Добросинсько-Магерівської ТГ та з нагоди Дня працівника освіти;
- Савка Марія Іванівна, методист відділу Відділ освіти Добросинсько-Магерівської ради , за успіхи в організації методичної роботи з педагогами громади та з нагоди Дня працівника освіти;
- Породько Мирослава Іванівна, вихователь Добросинського ЗДО Добросинський ЗДО , за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток дошкільної освіти та з нагоди Всеукраїнського Дня вихователя;
- Перетятко Ольга Степанівна, вихователь Бишківського ЗДО Дошкільний навчальний заклад с. Бишків , за вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління;
- Віхоть Галина Іванівна, музичний керівник Лавриківського ЗДО Лавриківський ЗДО"Дзвіночок" , за підготовку учасників Всеукраїнських конкурсів мистецтв, розвиток культури у громаді;
- Лозова Надія Ярославівна, директор Магерівського ЗДО Магерівський ЗДО "Журавлик". , за сумлінну і плідну працю, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята.
Львівської районної військової адміністрації:
- Пехник Іванна Іванівна, вчитель початкових класів Магерівського ОЗЗСО І-ІІІ ст., за багаторічну плідну працю, професіоналізм у справі навчання і виховання молодого покоління та з нагоди Дня працівника освіти;
- Безпалько Світлана Зіновіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., за успіхи у вихованні учнівської молоді, проведення краєзнавчо-дослідницької роботи у вивченні історії с.Добросин, написання книжки-довідника "Село над Білим потоком" та з нагоди Дня працівника освіти;
- Мізерник Леся Ярославівна, педагог-організатор Добросинського ЗЗСО І-ІІІ ст., за успіхи у вихованні учнівської молоді, проведення дослідницької роботи з вивчення літературної та фольклорної спадщини с.Добросин, написання книжки-довідника "Село над Білим потоком" та з нагоди Дня працівника освіти.
Бажаємо педагогам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, радості і нових здобутків у роботі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/157a4e1462bf7851373491e6b9b65de1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/1a3149893b61d886697823ef89a5d7ea.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f758255c05b8eb240775f2f5aabd5f6a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/759c78b264e39e170d2b627c7f7726de.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/67b4cb15ec9972a29adaa551ee3daf38.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/2feaf8d387307e1192b980fec6be7e1e.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/d09583095ccd7ae0e0b49f739aec00b6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/5f50fe7ba67767ba0a66de6eaaf2a078.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)