Тривають засідання команд психолого-педагогічного супроводу у закладах освіти Добросинсько-Магерівської громади
Дата: 02.10.2023 12:16
Кількість переглядів: 79
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/92e7cc05ef6cd42d09fef1174ef485db.jpg)
Тривають засідання команд психолого-педагогічного супроводу у закладах освіти Добросинсько-Магерівської територіальної громади з метою обговорення і затвердження індивідуальних програм розвитку дітей з особливими освітніми потребами та консультації за участю фахівців КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Добросинсько-Магерівської сільської ради Львівського району Львівської області».
На сьогодні організовано інклюзивне навчання у 8 закладах загальної середньої освіти та 3 закладах дошкільної освіти громади.
Дякуємо за співпрацю.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)