Відбулася нарада-семінар директорів інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини у м. Сколе
Дата: 27.09.2023 08:45
Кількість переглядів: 150
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/83dae3935032f4101bdc2b97039d3c4f.jpeg)
21-22 вересня 2023 року в м. Сколе відбулась нарада-семінар директорів інклюзивно-ресурсних центрів Львівщини.
Керівники інклюзивно-ресурсних центрів мали змогу поділитись досвідом, обговорити важливі питання організації навчання осіб з особливими потребами та окреслили важливі напрямки роботи на 2023-24 навчальний рік.
Участь у нараді прийняла Віра Бокало, т.в.о.директора Комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр Добросинсько-Магерівської сільської ради Львівського району Львівської області".
Дякуємо організаторам заходу Марії Васюник, головному спеціалісту ДОН ЛОДА, Наталії Диміцькій, директору Комунальної установи «Сколівський інклюзивно-ресурсний центр» Сколівської міської ради та усій команді центру. Ви - неймовірні!
Фото зі сторінки
https://skole.irc.org.ua/news/22-05-49-22-09-2023/?fbclid=IwAR3AYzIDy1p43nPLnfjEBHAtbxw8uVQJU91Amtt6A5gyRMmJ4q5U54E8vgs
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/fcd8d47a92db6cd58ffdc605fb10c256.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/2e8923060b0584e361e5221f125d2e6f.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/37e379940038c914c94d6751f129ba4b.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/c872fb40ee4fe8707387dd701555d2aa.jpeg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)