Добросинсько-Магерівська громада стала учасником тренінгу в рамках реалізації міжнародного проєкту «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку»
Дата: 20.09.2023 09:33
Кількість переглядів: 96
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/4a6f68744ee6fba46552a8943ee88639.jpg)
Добросинсько-Магерівська сільська рада продовжує брати участь у проєкті «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку».
Впродовж 11-12 вересня у Львові відбувся тренінг з покращення навичок написання грантів та бюджетування.
Участь у навчанні від Добросинсько-Магерівської сільської ради взяли Орест Борис, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, сільського господарства та ЖКГ, Світлана Вус, директор КУ Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради, Галина Кожушко, головний спеціаліст відділу культури,туризму, молоді та спорту.
Впродовж двох днів учасники тренінгу вчилися новому у сферах фандрейзингу, бюджетування та проєктної діяльності загалом.
Нагадаємо, що проєкт втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine в партнерстві із Західноукраїнський ресурсний центр та фінансується Посольством Канади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/a8a46ce93b71aff427176981ac2468d1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/bcf77259608375d6ed17cf4321d5a651.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/122445b6043b520b7e42746bf311593c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/79837b0047c5c5981443046cf3c344d0.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)