Про надання соціальних послуг
Дата: 15.09.2023 14:57
Кількість переглядів: 41
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/d76d286b9cbfb6f029d8f1b703a039a5.jpg)
Працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» надають соціальні послуги особам/сім'ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах, а саме:
- інформування;
- догляд вдома;
- натуральна допомога.
Виконують план роботи в частині заходів "Про забезпечення належної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період та на період проходження опалювального періоду 2023-2024 років".
Здійснюються спільні виїзди з старостами старостинських округів та працівниками відділу поліції №2 з метою проведення бесід з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах на теми:
- виконання батьківських обов'язків;
- попередження та недопущення домашнього насильства;
- попередження та недопущення наслідків жорстокого поводження з дітьми;
- ведення здорового способу життя;
- формування у батьків навичок щодо забезпечення належних умов для проживання дітей та їх повноцінного розвитку.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f7ecea5b0aceb32d19f18de17d28f628.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/0be3d5edc3a8620c053153fefe137408.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)