Надання якісних соціальних послуг та проведення соціальних заходів для вразливих груп населення
Дата: 21.08.2023 13:30
Кількість переглядів: 119
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/0b0c50bf96edfbeee0aa136103e23b50.jpg)
18.08.2023 року в рамках проєкту «Людський вимір», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine працівники КУ Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради та відділy економічного розвитку, сільського господарства та ЖКГ провели захід з питань «Надання якісних соціальних послуг та проведення соціальних заходів для вразливих груп населення».
За результатами опитувань складено план реагування громади щодо надання якісних соціальних послуг.
Виконавчим партнером з провадження діяльності в рамках проєкту у Львівській області є Фонд розвитку громадських організацій Західноукраїнський ресурсний центр.
Захід провела Оксана Чабан, регіональний координатор проєкту лабораторія творчого діалогу.
У заході взяли участь працівники КУ «Центр надання соціальних послуг», працівники відділів сільської ради та громадяни, які отримують соціальні послуги в комунальній установі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/e865603e6aa72ac3d29c97602e69c172.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/924fec252006ea21e38a436707bc0f20.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/e841a23334b835ef53aa41308cf93784.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)