Відбулося засідання комісії про надання соціальних послуг
Дата: 26.07.2023 15:47
Кількість переглядів: 110
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/94d20831846629d316e4180070ccebef.jpg)
Сьогодні відбулося засідання комісії з питань прийняття рішення про надання (відмову) та припинення соціальних послуг особам/сім'ям Добросинсько-Магерівської сільської ради, які перебувають в складних обставинах та вразливим категоріям населення.
Засідання відбулося відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про організацію надання соціальних послуг" від 01 червня 2020 року №587.
За результатами засідання було вирішено надавати соціальну послугу - догляд вдома особі, яка перебуває в складних життєвих обставинах, на платній основі.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/c1e4a6d6e39926fd14da6b1bef0d84f7.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)