Розвиток технологій – запорука нашої майбутньої перемоги
Дата: 23.05.2023 12:36
Кількість переглядів: 62
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/3702b3ddf18d205a2958bcf9d93b2e78.jpg)
Львівщина вперше за свою історію та другою після столиці прийняла демонстраційний день українських виробників FPV-дронів – безпілотників з функцією передачі відео в реальному часі, які керуються спеціальною гарнітурою. Швидкі й маневрені, здатні зі снайперською точністю влучати в ціль та є важливим доповненням до артилерії.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Організували подію з ініціативи Dignitas Fund і Victory Drones у партнерстві зі Львівською обласною військовою адміністрацією.
Захід є частиною масштабного всеукраїнського збору на ударні коптери «Люті пташки». З 10 березня в межах ініціативи зібрали вже майже 30 мільйонів гривень, які необхідні для того, щоб закупити 1000 FPV-дронів українського виробництва та вибудувати безперебійну систему виготовлення таких дронів у нашій державі.
Якщо можна у найгарячіші точки на війні відправляти техніку, а не людей, треба це робити! Вся Україна має включитися, бо це тисячі врятованих життів наших захисників та захисниць, тисячі людей, яким не знадобляться лікування і реабілітація після повернення з фронту, тисячі дітей, які не осиротіють. Це розвідка, це наші очі на війні і ми маємо подбати, щоб вони були максимально всевидячими й з гострим зором.
Треба воювати технологіями, а не людьми! Dignitas Fund та Victory Drones, дякую за те, що надихнули цією ідеєю всю державу.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)