"Запобігти. Врятувати. Допомогти"
Дата: 12.05.2023 15:56
Кількість переглядів: 84
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f085dfec8de2ed97cec79e24dd7de723.jpg)
Сьогодні в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" працівники місцевої пожежної охорони "Жовківщина" разом із рятувальниками Львівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області провели профілактичну бесіду з дітьми Кам'яногірський ЗЗСО І-ІІ ступенів та Кам'яногірський ЗДО.
Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки в побуті, застерегли щодо дитячих пустощів з вогнем, а також, що робити коли знайшли вибухонебезпечні предмети.
Дітлахи з цікавістю роздивлялись пожежний автомобіль та ознайомились з пожежно-рятувальним обладнанням.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/fcc40d27ede1bbd3e76bf3f3f70b9a59.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/1edd50c1d5ff14cf35256a3688ae58c0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b4c5501138f61b71be844a788994c006.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/4c4c3d62bed49db216f52dd6999adfbe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6fb34b46ceeea042bf88b9e4969bc812.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)