Відбулося засідання круглого столу на тему: «Захист прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні»
Дата: 10.05.2023 16:39
Кількість переглядів: 95
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/73db5293d526a1a4227a7e2a28296975.jpg)
9 травня у Львівській райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Захист прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні».
У заході взяли участь фахівці територіальних громад з питань житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу та соціально-економічного розвитку, а також представники суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та агропромислового розвитку.
Учасники круглого столу обговорили проблемні питання, пов’язані зі створенням сприятливих умов реалізації прав споживачів та захисту їх інтересів, підвищення правової поінформованості населення і суб’єктів господарювання, культури взаємовідносин учасників споживчого ринку.
Особливу увагу акцентували на підвищенні ролі органів місцевого самоврядування в сфері захисту прав споживачів; подолання негативних тенденцій на споживчому ринку та соціальної напруги в суспільстві.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b9353aa55342a7be1e828a3831d8ce49.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)