"Запобігти. Врятувати. Допомогти"
Дата: 26.04.2023 09:52
Кількість переглядів: 343
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/ba63f6b51999a3c6631469e64b160135.jpeg)
Головним завданням Всеукраїнської громадської акції, яку проводить Державна служба України з надзвичайних ситуацій "Запобігти. Врятувати. Допомогти", є ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника.
В рамках акції сьогодні в Магерівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. та ЗДО фахівці ДСНС разом із працівниками місцевої пожежної команди "Жовківщина" розповіли учням
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2d/1/16/1f4cd.png)
Дітлахи з цікавістю розглядали рятувальні спорядження, почули корисну інформацію та намагалися правильно реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, переконалися, що нелегка професія рятувальника є надзвичайно потрібною, особливо в теперішній час.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6b92a7a6be396b1b32ea4b4cd3f4504b.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/4be5c77bb220504552b27e970cc8763d.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/ddf8617448bdbcfc8f4a9c2ce35dffc9.jpeg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/9ca6c0c96015d572647377cf5cf0a53f.jpeg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)