Відбулася практико-орієнтована онлайн-зустріч фахівців ІРЦ
Дата: 24.04.2023 13:52
Кількість переглядів: 117
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/a327dcbbe65e21ffbe65599577d71f18.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/0946c73542ffeb805721d40b51491344.jpg)
Сьогодні, 24 квітня, відбулась чергова практико-орієнтована онлайн-зустріч фахівців ІРЦ (вчителів-логопедів) Львівської області, де фахівці Добросинсько-Магерівського інклюзивно-ресурсного центру виступили з темою "Логопедична робота при порушеннях вимови звука [р]".
Розкрито тему:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Дякуємо всім за присутність, співпрацю та зацікавленість цією темою.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)