На зустрічі з польськими партнерами
Дата: 29.03.2023 10:48
Кількість переглядів: 89
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b89afa616f9a5e58ab92be456e6d101c.jpg)
Було підписано Угоду про міжнародну співпрацю між Добросинсько-Магерівською сільською радою та Гміною Раханє Томашівського повіту, Люблінського воєводства (Республіка Польща) в особі війта Гміни Романа Мєдзяка.
Угода встановлює партнерство за принципом взаємної вигоди та співробітництва.
На зустрічі з іноземною делегацією голова Добросинсько-Магерівської сільської ради Микола Сало, керівники структурних підрозділів, спеціалісти обмінялися взаємним досвідом та поспілкувалися щодо майбутньої співпраці.
Нагадаємо, що Гміна Раханє є партнером ще Бишківської сільської ради. Війт гміни Роман Мєдзяк відразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну оголосив збір допомоги для України і одним з перших надіслав гуманітарну допомогу для нашої громади.
Цінуємо підтримку польських партнерів та вдячні за допомогу для наших співвітчизників!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/1e3672b3a3adafb781279966bfd497a6.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)