Взяли участь у навчанні з питань надання соціальної послуги супровід під час інклюзивного навчання
Дата: 27.03.2023 11:23
Кількість переглядів: 141
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/71a7dfd3cda9c55b0a4efe8726b6e2e5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/57b09a95625eba6df3afdfde8d2fb152.jpg)
23-24 березня 2023 року соціальні робітники КУ "Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради" взяли участь у навчанні з питань надання соціальної послуги супровід під час інклюзивного навчання.
Навчання відбулось за ініціативи Львівського Обласного Центру та сприяння Ліцею "Просвіта" ЛМР, які впроваджуватимуть цю послугу на території громади.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)