Група підтримки
Дата: 17.03.2023 13:23
Кількість переглядів: 93
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/0aaa0cfe49808622f382e4f37e7e92bc.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/e13f68bd2589eb51639378c36596df8c.jpg)
Cьогодні у старостинському окрузі с. Бишків, працівниками комунальної установи спільно з старостою Бишківського старостинського округу Бейзик Н.В, отцем Іваном УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці с. Боброїди та відділом соціального захисту населення проведено групу підтримки для членів сімей, загиблих Захисників України з питань:
- інформування;
- соціальної підтримки;
- психологічної підтримки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/af88dd0a858a5b6554c93810409515fd.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)