Люди дощу. Хто вони?
Дата: 09.03.2023 14:17
Кількість переглядів: 178
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b53b8366ac1244548788c133b0a7d6a9.jpg)
"Діти дощу" незвичайні. Вони сприймають світ не так, як більшість. Для них не існує правил, їх не цікавить те, що роблять звичайні дівчата і хлопці. У них свій, закритий для сторонніх світ, але їм потрібні допомога й розуміння.
У Магерівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося засідання методичного об'єднання асистентів учителів ЗЗСО й асистентів вихователів ЗДО.
Про роботу з дітьми-аутистами доповіла асистент учителя Монастироцького ЗЗСО І ст. Марія Іванівна Падурська. Педагогиня висвітлила тему "Люди дощу" - хто вони?
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/adfa74e71a90830feba321cd9517b3d9.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/71a547986d24d7b48465b6aad41be6b7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/510bbe64113551140287df4619ba0297.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)