"Практики діалогового підходу в роботі органів місцевого самоврядування"
Дата: 09.03.2023 09:49
Кількість переглядів: 221
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/8cbb26b9d447785d9e959ac9b6cccf7f.jpg)
Знайти порозуміння між мешканцями та іншими зацікавленими сторонами в громаді, врахувати інтереси різних груп при прийнятті рішень, побудувати стійку та продуктивну комунікацію між органами влади та мешканцями громади для вирішення актуальних проблем. Саме на це спрямований проєкт “Лабораторії творчого діалогу в громадах”.
06.03.2023 року працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" взяли участь у тренінгу "Практики діалогового підходу в роботі органів місцевого самоврядування", а саме як вирішувати проблеми через діалог - новий проєкт ULEAD.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)