Різдвяний настрій від Національної капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди
Дата: 13.12.2022 11:18
Кількість переглядів: 89
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/2d5b86e3ed3a754236bbdf25b32cdf66.jpg)
У складні часи війни наш український народ демонструє моральну незламність та стійкість, знаходить час для культурного розвитку.
Справжнім дивом для мешканців Добросинсько-Магерівської територіальної громади став приїзд Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г. І. Майбороди.
В Народному домі с. Лавриків усі охочі могли насолодитися звучанням чоловічих голосів у поєднанні з віртуозним акомпанементом бандур і виконанням складних творів, що базуються на глибинній національній основі.
Кожен номер артистів вражав внутрішнім духом нескореності та самобутності. Саме ці риси є ознакою великого народу України.
Дякуємо за чарівний святковий вечір творчим особистостям України. Завдяки вам не згасає українська музика, творчість, автентичність, мудрість глибини століть!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f6f3ef760d39cf82ce18c8fb8c09567a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/d5833964a2526d7e0fcc7b97c2c2406c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/38c3c1a9e04dffdf2460c8e6816da174.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)