Нарада з керівниками закладів освіти
Дата: 03.10.2022 09:48
Кількість переглядів: 184
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/ca6003b43fa33786a79b2192d0866ad8.jpg)
29.09.2022р. у залі адмінбудівлі с. Добросин відбулася нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Добросинсько-Магерівської громади.
Опрацювали питання:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Напередодні Дня працівників освіти перший заступник сільського голови Добросинсько-Магерівської ТГ Михайло Жук привітав директорів і їх колективи з професійним святом, а також вручив подяку Іванні Прокопів, в.о.директора Бишківського ЗЗСО І-ІІІ ст., за організацію роботи закладу освіти у період воєнного стану, створення умов та утримання евакуйованих жителів із окупованих територій України, охоплених бойовими діями.
Під час наради керівники подякували за консультацію в управлінні освітнім процесом Любові Мельник, головному спеціалісту УДСЯО, привітали з прийдешнім Днем Ангела, побажали їй здоров'я, натхнення у роботі, успіхів у справах і віри у перемогу України.