Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб для отримання благодійної допомоги
Дата: 06.09.2022 10:55
Кількість переглядів: 158
За сприянням департаменту соціального захисту населення ЛОВА Комунальною установою отримано гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції I OM Uraine, а саме : 25 гігієнічні набори ; 4 інституційних гігієнічних набори для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Добросинсько-Магерівської сільської ради.
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб для отримання благодійної допомоги в КУ «Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради» за адресою с. Добросин, вул.Учительська.7.
Документи, для отримання набору:
- Копія довідки ВПО;
- Копію паспорту;
- Копія ідентифікаційного номеру.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/15322f3c3da84f212ef52f8d494b8d70.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b2aba43ffa9bcc500a70a691a97c9fbd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/35b4e3864bca640e809946d689f33e93.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)
« повернутися