Допомога для внутрішньо переміщених осіб
Дата: 01.08.2022 14:32
Кількість переглядів: 141
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/0a5ddc2659ba65dd0ea1fbc0b72152f3.jpg)
Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради» отримала додатково 50 продуктових наборів від Релігійної Місії «Карітас-Спес» Львіської Архідіоцезії Римсько-Католицької Церкви для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади.
Допомога призначена для внутрішньо переміщених осіб, які ще не отримували продуктів харчування.
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб в понеділок 01.08.22 на 14.00.
для отримання благодійної допомоги в КУ «Центр надання соціальних послуг Добросинсько-Магерівської сільської ради» за адресою с. Добросин, вул..Учительська.7.
Висловлюємо подяку Релігійній Місії «Карітас-Спес» Львіської Архідіоцезії Римсько-Католицької Церкви за отримані продуктові набори. Також дякуємо усім добрим людям, які сприяють і допомагають.