Відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми
Дата: 01.08.2022 14:05
Кількість переглядів: 168
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/97dd2d32f3695e95d94e29615c14bad7.jpg)
12 липня відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми Добросинсько-Магерівської сільської ради.
На засіданні розглянули питання щодо фіксації фактів порушень прав дітей під час збройного конфлікту в Україні, про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, щодо надання соціальної, правової, медичної та психологічної допомоги особам, які зазнали сексуального насильства від представників країни-агресора, а також особам, яких незаконно утримували або які перебували у полоні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b3a3a33116e85bd7d24aaf215e8044d4.jpg)