Допомога для Харківщини
Дата: 08.04.2022 12:06
Кількість переглядів: 335
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6f0992ce2b3c14d3ccfd8d58702f3447.jpg)
Допомога для Харківщини
Через війну багато людей у різних областях нашої держави опинилися в складних умовах. Кожен з нас у різний спосіб прагне пришвидшити перемогу та полегшити життя тих, у кого війна забрала рідних, дах над головою, майно.
До нас звернувся голова Валківської міської ради, що на Харківщині, та попросив допомогти
продуктами, гігієнічними засобами та ліками людям, що є тимчасово переміщеними на території Харківської області (на території громади є понад 12 тисяч тимчасово переміщених осіб).
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Нижче є перелік усього необхідного.
Збір - у приміщенні сільської ради.
Ми сильні, коли єдині! ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/d061b254093473ae280719a786b5d735.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/b069505e24bed2c58ef3b5b7ff9f2147.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)