Закликаємо громадян відмовитися від спалювання стерні, сухої трави, листя та інших побутових відходів!
Дата: 22.02.2022 13:27
Кількість переглядів: 194
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/ca1710778ff79250f8a5805eba90b816.jpg)
Закликаємо громадян відмовитися від спалювання стерні, сухої трави, листя та інших побутових відходів!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Найбільше турбує те, що такі стихійні підпали можуть призвести до виникнення лісових пожеж, загорянь осель, бо у вітряну погоду вогонь дуже швидко може переміститися з полів, пасовищ та господарських угідь до лісових насаджень, перетворившись на справжнє стихійне лихо.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t67/1/16/1f692.png)
Зокрема, на території Рава-Руської територіальної громади було 7 викликів, з них 6 – на відкритій території, знищено суху траву та чагарники; 3 виклики на території Куликівської громади, ще 2 – на території Жовківської громади.
Пожежі ліквідовано вчасно, дякуємо вогнеборцям за їхню роботу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Нам усім треба дбати про чистоту повітря, адже шкода від спалювання листя і сухої трави є непоправною. До складу диму від спалювання трави та листя входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Тим паче з димом у повітря вивільняються діоксини, які є одним із найбільш отруйних для людини речовин.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)