Облаштовуємо дитячий спортивно-ігровий майданчик в с. Бірки
Дата: 04.11.2021 09:15
Кількість переглядів: 339
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/5c4916e3214f522d7fbcb5ffcda61bd8.jpg)
У рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки за напрямом "Конкурс проєктів місцевих ініціатив" реалізується проєкт "Закупівля та облаштування дитячого спортивно-ігрового майданчика з тренажерним обладнанням с. Бірки Добросинсько-Магерівської сільської ради Львівського району Львівської області" (Нове будівництво).
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/9d4c6e8be1f1ede28f4674e5b646c33c.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/837c1f868b474594886eb21903bee10d.jpg)