У школі Бишкова провели заміну вікон на металопластикові склопакети
Дата: 29.10.2021 11:25
Кількість переглядів: 426
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/37353216707b53c31f85a19945a5c7aa.jpg)
У школі Бишкова провели заміну вікон на металопластикові склопакети.
Роботи виконано завдяки співфінансуванню обласного бюджету, місцевого та нефінансового внеску громади (роботи) згідно із проектом в програмі місцевих ініціатив “Капітальний ремонт віконних прорізів з заміною на металопластикові склопакети з впровадженням енергозберігаючих технологій будівлі Бишківської ЗЗСО I-III ступенів Добросинсько-Магерівської сільської ради по вул. Центральна, 18, с. Бишків Львівського району Львівської області”.
Виконавець робіт – ФОП Рак Орест Ігорович.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/6302697dc4a85c61a069655b5a6f183d.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/a24ae24c7cc2c104a86a0906622c3d6a.jpg)