Засідання робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості
Дата: 03.08.2021 08:44
Кількість переглядів: 242
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/f8f1db11d5f751c63d28dad6ad6d9ff4.jpg)
29 липня 2021 року в приміщенні Добросинсько-Магерівської сільської ради відбулося спільне засідання робочих груп з питань легалізації заробітної плати та зайнятості Львівської районної державної адміністрації та Добросинсько-Магерівської сільської ради, на якому було заслухано 8 керівників суб’єктів господарської діяльності.
Під час засідання наголошувалось на важливості дотримання законодавства про працю та соціально-трудових відносин, зокрема, про недопущення використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/3f481e4746568fc70f038b25bec9ebc0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/65259a7519920f1168b64ff3773cc9c6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/2e3d9c4e2355621763dfbd8b3dc4ec0b.jpg)