Виїзний прийом громадян
Дата: 11.05.2021 12:32
Кількість переглядів: 554
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04371727/513a9bfbf75a174a28a82891a3ffddca.jpg)
З 11 травня 2021 року кожного другого та четвертого вівторка в приміщенні Добросинсько-Магерівської сільської ради відбуватиметься виїзний прийом громадян за участю спеціалістів відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Львівській області (з 10:00 до 13:00 год).
Відвідувачі зможуть отримати консультацію з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, а також щодо
визначення права на пенсію та змін в пенсійному законодавстві.