Добросинсько-Магерівська громада
Львівська область, Львівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

проект рішення

УКРАЇНА

МАГЕРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Жовківського району Львівської області

                                    VIII-го демократичного скликання

дев’ята сесія

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

від ____________ 2017 року        №____                          селище Магерів

 

Про селищний бюджет Магерівської  

селищної ради 2018 рік

 

Відповідно до статей 20, 75, 76, 77 Бюджетного кодексу України,  керуючись пунктом 17 частини першої статті 43, статтями 44, 61-64, 66 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Магерівська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Визначити на 2018 рік:

- доходи селищного бюджету у сумі 33811100,0 грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 33561100,0 грн., доходи  спеціального фонду бюджету – 250000,0 грн.,  згідно з додатком 1 до цього рішення;

- видатки селищного бюджету у сумі 33811100,0  грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 33561100,0 грн., видатки спеціального фонду бюджету – 250000,0  грн,   згідно з додатком 3 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2018 рік за кодами функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі  338111,00  грн згідно з додатком 2 до цього рішення.

4. Затвердити на 2018 рік резервний фонд селищного бюджету у сумі  100 000  гривень.

5.  Затвердити обсяги  міжбюджетних трансфертів на 2018 рік :

По загальному фону:

- медичну субвенцію із селищного бюджету  до районного бюджету для лікування хворих  у Жовківській центральній районній лікарні – 1000000.00 грн. 

- іншу субвенцію із селищного бюджету до районного бюджету на забезпечення  діяльності з питань надання соціальних послуг дітям,молоді,сім»ям,які опинились у складних життєвих обставинах і не можуть їх подолати без сторонньої допомоги та іншим пільговим категоріям населення -Жовківському районному центру соціальних служб для сім»ї,дітей та молоді-66000.00

- іншу субвенцію із селищного бюджету до районного бюджету для надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та інвалідам-соціальними робітниками  у кількості 6 чоловік Жовківського територіального центру соціального обслуговування-343400,00грн. згідно з додатком 7.

6. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду селищного бюджету на 2018 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.    

7. Відповідно до вимог статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, виступати у 2018 році в особі селищного голови одержувачем:

- позик на покриття тимчасових касових розривів, що виникають за загальним фондом та бюджетом розвитку селищного бюджету, у фінансових установах, на строк до трьох місяців у межах поточного бюджетного періоду;

- позик на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, у межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

8. У процесі виконання селищного бюджету  в межах його загального обсягу перерозподіл видатків, що призводить до зміни обсягу затверджених бюджетних призначень головному розпорядникові коштів селищного бюджету за загальним і спеціальним фондами (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а також розподіл та перерозподіл затверджених і додатково наданих трансфертів здійснювати з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства селищній раді за погодженням  комісії з питань бюджету фінансів та планування соціально-економічного розвитку .

Зміни до напрямів використання коштів на реалізацію  програм і переліку об'єктів вносити селищній раді в межах загального обсягу видатків, передбачених на відповідну програму, за погодженням  комісії з питань бюджету фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

9. Надати право Магерівській селищній раді відповідно до положень Бюджетного кодексу України обслуговування бюджетних коштів у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ здійснювати в установах банків державного сектору за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

10. Магерівській селищній раді:

10.1. Затвердити обґрунтовані граничні обсяги споживання енергоносіїв у фізичних розмірах для головних розпорядників коштів селищного бюджету з додатком 5

10.2. У місячний термін підготувати та подати на розгляд і затвердження сесії селищної ради   програми, визначених цим рішенням.

 10.3. За наявності тимчасово вільних коштів селищного бюджету спрямовувати їх на депозитні рахунки фінансово-кредитних установ, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та за порядком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

10.4. Надання субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам   здійснювати з урахуванням обсягу надходжень коштів на цю мету до селищного бюджету, фактично виконаних робіт та наданих послуг.

 

10.5. Кошти з селищного бюджету виділяти в межах зареєстрованих розпорядниками коштів бюджетних зобов’язань в органах державної казначейської служби  на підставі замовлень головних розпорядників коштів.

 

10.6. Забезпечити врахування розпорядниками коштів селищного бюджету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ і послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

 

10.7. В особі селищного голови врахувати внесення Міністерством фінансів України  змін та доповнень до бюджетної класифікації ,відповідно до вимог  Закону України»Про Державний бюджет України  на 2018 рік» у частині присвоєння окремим трансфертам,  доходам і видаткам найменувань та кодів класифікації, під час складання і виконання розпису селищного бюджету на 2018 рік.

 

11. Додатки  1,2,3,5,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету ,фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Селищний голова                                                        Петро Домінік

                                                                                  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь